Epoksi kaldırma

4 çeşit epoksi kaldırma yöntemi vardır.

  1. Kimyasal
  2. Kazıma
  3. Patlatma
  4. Öğütme – Grinding

grinder-resim

En etkili ve hızlı yöntem öğütme yöntemidir.  Kaldırma hızı epoksi kalınlığı, epoksinin zemine yapışma sağlamlığı ve zemin ondülasyonuna bağlıdır. Bu 3 bilgi olmadan kapasite tahmini yapılamaz.

Bu bilgiler ışığında uygun makine ve abrasive tipi seçilir.

Profesyonel boya ve epoksi kaplama temizleme hizmetleri mi arıyorsunuz?

Zemin Yenileme hızlı ve mükemmel boya ve epoksi kaldırma hizmetleri sağlamak için deneyimi ile engin bilgiyi birleştirir. Bir boya veya epoksi sökmeye ihtiyacınız olduğunda, çözümümüz var. Yüzeye zarar vermeden kaplamayı güvenli bir şekilde kaldıracak ekipmana sahibiz. Hizmetlerimiz size temiz, geliştirilmiş bir yüzey ve yeni kaplamalar için hazır mükemmel bir yüzey sağlayacaktır.

Bir beton döşeme projesi ile uğraşırken, genellikle epoksi kaplamalar nem veya kötü yüzey hazırlığı nedeniyle zeminden kalkarlar.  Daha önce epoksi veya beton boya ile kaplanmış mağazalar, imalat üniteleri ve depolar gibi birçok ticari alan görmüş olabilirsiniz. Yıllar geçtikçe, bir sebepten dolayı eskirler ve bakımı zorlaşırlar. Zemini onarmanın harika bir yolu epoksi veya boyayı çıkarmak ve altındaki betonu parlatmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resimdeki kodu girin *