Hizmetler

Beton Parlatma
Fiyatına göre oldukça sağlam bir zemin çeşidi olan beton silim ve parlatma uygulaması ana faaliyet konumuzdur. Beton zemin herhangi bir kaplama olmadan kullanılır, yıllarca sorunsuz çalışır.
Endüstriyel Zemin Temizliği:
Fabrikalarda yapılan üretim ile beraber en büyük problem zeminlerin kirlenmesi ve artık kullanılamaz derecede kirlenmesidir. Elmaslı silim teknolojimiz ile bu sorunun üstesinden gelir, eski zemininizi yenileriz.
Tamirat:
Zemin de zaman içinde ortaya çıkan kılcal çatlak, oyuk ve delikler hem kötü bir görüntü getirir hem de zeminin sağlıklı çalışmasını engeller. En yeni tamirat teknikleri ile en az görsel kirlilik ile en sağlam tamiratı elde edersiniz…
Kot düzeltme :
Beton ilk dökülürken yapılan seviye hataları sonrasında işin içinden çıkılmaz hale gelebilir. Yeterince mesaveniz de yok ise tek yapmanız gereken bize ulaşmak..
Dekoratif beton:
Son günlerin en popüler uygulaması dekoratif beton diğer adıyla akıllı şap. Derz olmadan tek bir parça modern görünüm ve sağlamlık dekoratif betonun en belirgin özellikleridir. Eski ve kirli seramik zeminlerinizi kırmadan kaldırmadan hemen modern ve sağlam bir görüntüye kavuşturalım..
Dekoratif derz kesim :
Dekoratif olarak, oval, paralel ve diğer geometrik şekillerde derzlerinizi oluşturup ortamınıza farklı bir hava verelim..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resimdeki kodu girin *